Üye Ol veya Giriş Yap |

Ana Menü

 
 Ana Sayfa
 Çeşitli Yazılar
 Canlı Tv Seyret
 İstatistik
 Top 10
 Siir
 Hikayeler
 Uyeler
 Özel Mesajlar
 Üye Listesi
 Iletisim
 Ziyaretçi Defteri
 Kullanıcı Günlüğü
 Hesabınız
 Genel
 Haber Gönder
 Haber Başlıkları
 Haber Arşivi
 Anket
 Ara
 Web Siteleri
 Mizah - Eglence
 Fikralar
 Flash Animasyonlar
 Duvar Yazıları
 3D Online
 3D Oyunlar

· News

Üye Giriş

 
Hoş geldin, Misafir
Nickname
Şifre
(Kayıt Ol)
Üyelik:
Son Üye: duygusal
Bugün: 0
Dün: 0
Toplam: 122

Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 101
Üye: 0
Toplam: 101

Şairler

  · Vedat Selamoğlu
(535 şiiri kayıtlı)

Toplam 1 şair

Vedobay.Com - En Duygusal Ask Siirleri  Burada - Hikayeler
Ana Sayfa |  Hikaye Gönder |  Bütün Hikayelar |  Arama Sayfası |  En İyiler |  Rasgele Hikaye
İzleme Sayısı :
   2148
Puanlama :
   
Hikayeya Puan Verin
  1 Puan
  2 Puan
  3 Puan
  4 Puan
  5 Puan
  6 Puan
  7 Puan
  8 Puan
  9 Puan
  10 Puan
Romantik Sevgili
Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. o ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barğıması için ikna etmeye çalıştım. sanki tanrı dualarımı duymuştu. kız hiçbir şekilde barışmaya yanaşmıyordu. ben üstüme düşeni fazlasıyla yapmıştım.
Aradan birkaç hafta geçmişti. haldun olanları unutup, eski neşesine kavuşmuştu. bir akşam saat 22:00 sularında cep telefonuma bir mesaj geldi. mesajın sahibi haldun’du. mesaj şöyleydi.
-yarın bana son kez yardım etmeni istiyorum. hayatımın aşkını buldum. ne olur benimle evlenmesi için onu ikna et.
Bu mesaj beni beynimden vurmuştu. gün ışıyana kadar yanağımdan süzülen yaşlar yastığımda acı ve unutulması mümkün olmayan bir iz bırakmıştı.
İşe giderken ayaklarım beni geri geri götürüyor, yol bitmesin diye sürekli dua ediyordum. hayatımda ilk ve son kez aşık olmuştum ve bu aşkı ben kendi ellerimle yok edecektim. mesaime yarım saat geç gittim. içeri girer girmez haldun, bu günün hayatındaki en mutlu gün olduğunu ispatlar gibi neşeli ve bir çocuk gibi heyecanlı yanıma geldi. ben ise yenilgiyi çoktan kabullenmiştim. ama sevdiğimin mutluluğu beni teselli ediyordu. haldun, iyi günler dedikten sonra hemen konuya girdi.
-yeşim, senin hakkını nasıl ödeyeceğim bilmiyorum. ama inan çok yüce bir olaya vesile oluyorsun.
Elindeki telefon numarasını bana uzattı. bu numarayı arayıp, karşı tarafa;
-haldun seni hayatını paylaşacak kadar çok seviyor. lütfen onu kırma ve evlilik teklifini kabul et. inan seni şimdiye kadar kimseyi sevmediği kadar çok seviyor.
Dememi istedi. masama;
-bu emeğinin karşılığı değil ama,
Diyerek küçük bir hediye paketi bıraktı. elimdeki telefon numarasını çevirmeye başladığımda parmaklarımdaki titremeyi görecek diye çok endişelendim. telefon çalmaya başlamıştı. birden masamdaki kutudan love story müziğini duydum. telefon halen kulağımdaydı. bir yandan da kutuyu açmaya çalışıyordum. kutuyu açtığımda bir cep telefonu gördüm. telefonu aldım ve açtım. haldun bir hamle ile masamdaki iş telefonunu kulağımdan aldı. ben ise gayri ihtiyari cep telefonunu kulağıma götürmüştüm. haldun şimdiye kadar duymayı her şeyden çok istediğim, bir kerecik duyduğumda ölmeyi bile kabul edeceğim o cümleleri söylemeye başladı. ben ise göz yaşlarımı tutamadım ve boynuna sarıldım.

Yorum Ekle | Arkadaşınıza Gönderin Arkadaşınıza Gönderin | Yazdır Yazdır

Vedobay şiir sitemizde çeşitli şairlerin ve bana ait şiirleri bulabilirsiniz. Vedobay olarak size bir kaç tane web sitesi önereceğiz. Erenet oyun ile oyun oynayın. - 3d oyun oynamak için 3doyunlar.net sitesini ziyaret edin. Erenet ile animasyon izle ve eğlen. Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak ister programı ile ilgili bilgilerede erişebilirsiniz. Televizyon kanalları ve radyo yayınları için canlı tv seyret sitesine geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca 3d oyunlar sitesinden 3d oyun oynayabilirsiniz.

IP Adresiniz: 3.81.29.254

Vedobay.Com'un içerik kod yazılımı PHP-Nuke sitesine aittir.

Copyright © by Vedobay.Com Webmaster: Vedobay
E-Mail:


Sitemiz en iyi Firefox tarayıcı ile 1024x768 çözünürlükte görüntülenir.


Sayfa Üretimi: 0.08 Saniye
Theme Copyright by Erenet.info